Keshe. Magrav. Wykonanie cewki – ważne wskazówki. Nano powłoka. Błędy wykonania.

Keshe. Magrav. Wykonanie cewki - ważne wskazówki. Nano powłoka. Błędy wykonania.Keshe. Magrav. Wykonanie cewki - ważne wskazówki. Nano powłoka. Błędy wykonania.

Transkrypt. Napisy wstawiono do filmu.

„.. Po pierwsze, wszyscy z was zrobili te zwoje i pierścienie, wróćmy do jednego z naszych pierwszych wykładów. Przede wszystkim nakręcacie ten zwój w kierunku odwrotnym do zegara. Następnie, kiedy go umieszczacie, kiedy nakładacie tę nano-powłokę, to nikt z was, lub większość z was, nie pamiętała, co mówiłem od pierwszego dnia na temat nano-powłoki. Kiedy zrobiliście zwoje, umieściliście woltomierz, czarny tutaj, a czerwony tutaj.
Umieściliście nanomateriały na waszym materiale, ale bez przyłożenia woltomierza, wasza biegunowość jest jak szalona. Musicie ją wyrównać. Jeśli jej nie dostosujecie, a następnie to umieścicie, to stworzycie chaos w waszych polach.
Nikt z was nie będzie miał prawidłowego rezultatu. Jeśli nie umieścicie woltomierza na obu końcach, w pierwszej powłoce. My odrzuciliśmy całe serie materiału w zeszłym tygodniu, byłem wczoraj w biurze fabryki, powiedziałem: „To jest strata czasu,” „oh my zapomnieliśmy”, powiedziałem, „To jest do niczego, musicie zacząć od nowa.”
Jeśli nie poświęcicie tego krótkiego czasu, tych milisekund, żeby umieścić woltomierz, który pokazuje 5 miliwoltów, co nie jest ważne. Ważną rzeczą jest to, że skalibrujecie plazmy w waszych warstwach. Wtedy pojawi się prawidłowy przebieg. Przekrój pól nie pojawi się, kiedy umieścicie jedno zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a drugie w przeciwnym kierunku, obok siebie. Wasza powłoka jest nieprawidłowa. Większość z was, którzy zgłaszają, że nie mają żadnego rezultatu? Powtórzcie nano-powłokę, pozbądzcie się obecnej nano-powłoki, nałużcie ponownie nową. Najprawdopodobniej zapomnieliście to zrobić. Musicie wyrównać pola, a reorganizacja pola w nano materiale przychodzi poprzez kierunek przepływu, wy tym kierujecie, pokażcie gdzie ma iść.
Zwłaszcza dla tych, którzy zaczynają masową produkcję, jeśli to przegapicie, to odkryjecie, że macie problem z większością swoich urządzeń.
Opis: Wiele urządzeń Magrav nie funkcjonuje, ponieważ ich konstruktorzy zapomnieli wykonać ważną czynność: po każdym nano-powlekaniu, musicie podłączyć trochę prądu do zwojów, aby nadać plazmie kierunek. To zostało wyjaśnione przez pana Keshe podczas międzynarodowych warsztatów „Knowledge Seekers”, 6 listopada 2015 r. ..”

Tłumaczenie dla Keshe.pl: magda25g

Komentuj zalogowany na facebooku

2 Comments on Keshe. Magrav. Wykonanie cewki – ważne wskazówki. Nano powłoka. Błędy wykonania.

  1. A co to jest kondensator plazmowy jak jest zbudowany?

    • Keshe Fundation - sekcja polska | 2 grudnia 2015 at 23:46 |

      Zostanie opublikowane w przyszłości. Obecnie pracujemy nad czymś innym.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. IV. Rozładuj cewki z napięcia. – KF – sekcja polska

Comments are closed.