Cewki – nano powłoka, gans, palnik, ług sodowy – istotne informacje i wnioski.

Cewki - nano powłoka, gans, palnik, ług sodowy - istotne informacje i wnioski.Cewki - nano powłoka, gans, palnik, ług sodowy - istotne informacje i wnioski.

„.. Keshe jeszcze raz zwraca uwagę na konieczność polaryzowania miernikiem / baterią podczas nanocoatingu (nano-warstwy). Radzi nie wyłączać systemów nawet jeśli miernik nie wykazuje zysku mocy. Informacja co robić dalej zostanie niedługo podana.
Gans do pokrycia cewek musi mieć 70% – 80% wody destylowanej [podejrzewam, że może być demineralizowana,M.P.], nie więcej. Pokrycie gansem cewek polega na zamoczeniu ich w tym płynie, nie można go wcierać. Nie można cewkami niczego dotknąć, bo niszczy się warstwa nanocoatingu. Po wyciągnięciu cewek z takiego płynu można podłożyć ręcznik papierowy i pozwolić ścieknąć nadmiarowi. Dzięki temu gans nie będzie wchodził między zwoje. Potem wysuszyć to przez 24 godziny. Ważne jest by nie dotykać cewek po nanocoatingu. Nie mogą też dotykać jedna drugiej.

Gdy się robi nanocoating za pomocą ługu, koniecznie trzeba je wypłukać wodą po takiej operacji.
Te same zasady dotyczą kondensatorów.

Co do nanocoatingu palnikiem, robi się to inaczej – wg. wskazań podanych w specjalnym filmiku. Daje to pewność, że otrzyma się perfekcyjnie pokryte nanocoatingiem cewki.
Istotne jest też to, że nanocoating zrobiony ługiem jest inny od zrobionego palnikiem czy też elektrycznością. W niektórych przypadkach nie można używać nanocoatingu z palnika, np. w rolnictwie.  Rodzaj nanocoatingu dyktuje zastosowanie końcowego produktu.

W przypadku ługu nanocoating jest całkiem przypadkowy – należy go uporządkować poprzez przyłożenie prądu i w ten sposób ukierunkowanie ruchu elektronów pomiędzy dwiema górnymi (nowymi) warstwami nanocoatingu.
Inaczej jest gdy to się robi palnikiem (specjalne procedury opisane w filmiku instruktażowym – w krótce). To właśnie ruch palnika decyduje o ułożeniu warstwy. Dlatego też nie można tego robić nad palnikiem kuchni gazowej. ..”

Tłumaczenia i wnioski nadesłane z monitor-polski.pl

Komentuj zalogowany na facebooku

1 Comment on Cewki – nano powłoka, gans, palnik, ług sodowy – istotne informacje i wnioski.

  1. Mysle, ze warte udostepnienia sa informacje stad: http://blueprint.keshefoundation.org/manual.php

Comments are closed.