Rosyjscy naukowcy ogłaszają historyczne odkrycie, które uczyni obecny system przestarzałym

Rosyjscy naukowcy ogłaszają historyczne odkrycie, które uczyni obecny system przestarzałymRosyjscy naukowcy ogłaszają historyczne odkrycie, które uczyni obecny system przestarzałym

Autorzy wynalazku opracowali przemysłową metodę biochemicznej transmutacji pierwiastków. Oznacza to, sztuczne uzyskanie określonych pierwiastków chemicznych i ich izotopów z innych pierwiastków metodą biochemiczną. Bez potrzeby reaktorów, cyklotronów, bez użycia wzbogaconego uranu, ciężkiej wody itp.. Bezpieczne dla środowiska i pracowników. Sposób można wykorzystać do całkowitej dezaktywacji odpadów nuklearnych.

Metoda i wyniki są zweryfikowane i potwierdzone przez setki testów na nowoczesnym sprzęcie. Analizy zostały przeprowadzone przez niezależnych ekspertów – chemików – analityków, profesorów. Akta(y) analiz są dostępne. Wyniki zostały opatentowane przez rosyjski Departament Patentowy – patent RU 2563511 z dnia 25 sierpnia 2015 roku.

Przeprowadziliśmy ponad 2000 eksperymentów i uzyskaliśmy stabilne wyniki.

Metoda prowadzi do uzyskania różnych wartościowych i najcenniejszych elementów i izotopów, pożądanych w energetyce, medycynie, przemyśle. Wśród nich Frans (dawniej znany jako eka-cez lub aktyn-K), Rad, Aktyn, Protaktyn, Ameryk, Berkel, Kaliforn, i różne inne izotopy. Wszystkie w odpowiedniej postaci, korzystnej do oddzielania i oczyszczania. Technologia jest gotowa do natychmiastowego zastosowania w przemyśle. Nasze badania przeprowadzono za prywatne pieniądze, a technologia jest w 100% własnością grupy. Możemy uzyskać te elementy nie w miligramach jak w metodzie tradycyjnej, ale w setkach gramów, a nawet kilogramów.
Bezpiecznie i bardzo opłacalnie.

Jako źródło surowców mogą służyć proste elementy, takie jak rudy uranu, toru, inne rudy lub radioaktywne odpady jądrowe.

Prezentowany wynalazek zapewnia dostęp do nowych źródeł energii i leków. To daje impuls do rozwoju w takich sferach jak energetyka, przemysł, medycyna, przestrzeń kosmiczna i niedostępne obszary ziemi i oceanów.

Transmutacji chemiczna, szczególnie dotycząca przemiany ołowiu w złoto, została po raz pierwszy poznana w okultystycznej nauce zwanej alchemią. Wtedy to był ten sam okultyzm, tyle że w kolejnych latach przyblokowany przy użyciu „bezpieczeństwa narodowego” jako wymówki przed działaczem związanym z darmową energią – John’em Bedini, który z powodzeniem transmutował miedź w złoto za pomocą 5000 st. Celsjusza.

Mówiąc prościej, jest więcej niż jeden sposób, aby wyprodukować złoto, naturalnie i sztucznie. Ten bardzo cenny element ma więcej niż jedno zastosowanie, nie tylko w sferze przemysłu elektronicznego, ale także w kontekście dobrego samopoczucia fizycznego i w dążeniu człowieka do długowieczności.

Kapitalizm nastawiony na zysk, w połączeniu z monetarnym systemem gospodarczym, przerwał marsz ludzkości w kierunku postępu na rzecz ery kosmicznej. To powstrzymało nas od osiągnięcia pełnego potencjału.

Wszystkie technologie, które zostały odkryte i celowo „zakazane” przez przejęcia patentów, mogą sprawić, że istniejący paradygmat kontroli stanie się przestarzały. Ci, którzy są uzależnieni od tych systemów kontrolnych muszą być zneutralizowani, jeżeli chcemy uczynić krok, do następnego poziomu naszego rozwoju, który został opóźniony o więcej niż 100 lat.

To jest dokładnie to, co kraje BRICS starają się robić.

Dalszy tekst i nawiązanie do grup, trzymających władzę jak również tych, którzy blokują nowoczesne technologie jak rodzina Rotschild’ów czy znany już nam wszystkim a panoszący się za pomocą wspierania różnych dziwnych akcji w Polsce – Soros .. znajdziecie w linku poniżej.

Nie zastanawia cię, dlaczego żadne publiczne media na świecie nie mówią o tym? To powinno być w nagłówkach każdej gazety.

Konferencja prasowa na temat transmutacji w Szwajcarii:

Jeśli widzisz błędy w tłumaczeniu lub błędy merytoryczne – zostaw komentarz.
Proszę nie publikować tłumaczeń z tej strony na innych stronach bez podania linka do oryginału!

Tłumaczył Maciej Ka.

Śledzimy dalej dyskusję w tym temacie..

Przetłumaczono fragmenty na podstawie:
1. Oficjalna strona: http://bt-isotopes.com/
2. Pełny artykuł na ten temat po angielsku: https://geopolitics.co/2016/07/14/russian-scientists-announce-historic-discovery-rendering-the-entire-system-obsolete/
3. Patent po angielsku
4. Patent po rosyjsku

Inne publikacje
5. The right periodic table https://frankgermano.files.wordpress.com/2013/06/walter-russell-nine-stringed-harp-periodic-table.jpg
6. Szczegółowy transkrypt konferencji po angielsku tutaj: http://www.rexresearch.com/sahnokurashov/sahnokurashov.html
7.  ScienceDirect – Transmutation of stable isotopes and deactivation of radioactive waste in growing biological systems
8 . Patent – Strona rosyjska z patentami
9. CURRENT SCIENCE ASSOCIATION – Indie Microbial transmutation of Cs-137 and LENR in growing biological systems
10. Biological Transmutations by C. Louis Kervran
11. Low – energy Nuclear Reactions and Transmutation of Stable and Radioactive Isotopes in Growing Biological Systems
12. Biological transmutations – Jean – Paul Biberian
13. Successful Experiments On Utilization Of High-Activity Nuclear Waste In The Process Of Transmutation In Growing Associations Of Microbiological Cultures
14. Energy Development From Elemental Transmutations In Biological Systems by Solomon Goldfein U.S. Army Mobility Equipment Research & Development Command, Ft. Belvoir, VAReport 2247 (May 1978)
15. Edmund Storms on „Biological Transmutation” – 27.10.2011

https://mospace.umsystem.edu/xmlui/bitstream/handle/10355/36823/TransmutationStableRadioactivePresentation.pdf

Autorzy:
16.1. Vladimir Vysotskii Professor of Physics, Kiev national Shevchenko Univ Radiophysics, Nuclear Physics, Radiobiology, Physics, Laser Physics

Instytucje  – wzmianki:
17. Singapur – NANYANG -Technological University Upcoming Events – ABSTRACT
18. The Satellite Symposium of 20th International Conference on Condensed Matter Nuclear Science September 28-30, 2016, Xiamen, China – ABSTRACT
19. e-catworld.com – MFMP Proposes Live Experiment to Prove Biological Transmutation
20. Here is a discussion with Vladimir Vysotskii immediately following his presentation at ICCF20, Sendai, 5th October 2016
21. Tthe presentation from ICCF19 where Vladimir Vysotskii presented their own research

konf

Komentuj zalogowany na facebooku

2 Comments on Rosyjscy naukowcy ogłaszają historyczne odkrycie, które uczyni obecny system przestarzałym

  1. Tylko co z tego wynika. Odkrycie jak odkrycie, jeśli nie zostanie upubliczniony sposób w jaki tego dokonują. Dla nas zwykłych ludzi pozostanie jedynie ciekawostką. Dlatego na dzień dzisiejszy Keshe i długo długo nic.

Comments are closed.