Starożytna nanotechnologia: Dowody zaawansowania cywilizacji przedpotopowych.

Istnieją pewne odkrycia na Ziemi, których nie można wyjaśnić za pomocą konwencjonalnych metod myślenia a historia głównego nurtu z pewnością ma problem z wieloma odkryciami, które pozostają zagadką dla ekspertów. Istnieją pewne „niepasujące” artefakty, które są uważane za nic więcej, jak żarty opracowane przez sceptyków i niektórych badaczy, ale prawda za nimi mogłyby skruszyć nasze poglądy dotyczące historii i społeczeństwa.

Jeden z tych tak zwanych OOPARTS (ang. Out-of-place artifact) został znaleziony w 1991 roku w Rosji, podczas gdy naukowcy przeprowadzali badania geologiczne w rejonie uralskich gór (Uralu), podczas których natknęli się na setki miniaturowych obiektów w kształcie cewki a większość z tych obiektów była tak mała jak 1 / 10000 cala. Enigmatyczne miniaturowe obiekty zostały odkryte na głębokości około 12 metrów i uważa się, że mają około 300.000 lat.

Według naukowców, kształty tajemniczych artefaktów wskazują, że te elementy nie są naturalnie występującymi obiektami, co oznacza, że musiały być wyprodukowane … ale kto miał wiedzę i technologię, aby stworzyć coś takiego 300,000 lat temu? Rosyjska Akademia Nauk przeprowadziła kilka testów na tych tajemniczych obiektach i wyniki były wielce interesujące. Naukowcy odkryli, że największe kawałki, które zostały wykopane, zostały wykonane prawie w całości z miedzi a mniejsze z wolframu i molibdenu.

Według raportów(doniesień), największy z obiektów ma 2.87 centymetrów długości, podczas gdy najmniejsze mają zaledwie 2,5 mikrometra. Dla porównania wielkości, przeciętny ludzki włos ma szerokość około 100 mikronów.

Niewiarygodne odkrycie z Uralu rodzi liczne pytania, które do tej pory pozostawały bez odpowiedzi. Kto mógł stworzyć te rzeczy w odległej przeszłości? Czy to możliwe, że są ostatecznym dowodem na istnienie przedpotopowych cywilizacji na Ziemi? Starożytnych cywilizacji, które miały technologię i wiedzę do tworzenia takich wyszukanych artefaktów. Jaki jest ich cel, i czy mogły być częścią znacznie większego obiektu, który kiedyś został umieszczony na tym obszarze?

Nanostruktury

Nanostruktury

A co jeśli przed zapisaną przez ludzkość historią, zaawansowane cywilizacje żyły na planecie Ziemia?

Cywilizacje, które miały technologię, które były znacznie lepsze, od tych, które mamy dzisiaj, technologię, która pozwoliłaby im osiągnąć niesamowite rzeczy jak te zagadkowe nanostruktury z Uralu? Albo czy jest możliwe, że ludzkość de-ewoluowała w swojej historii?

Czy to możliwe, że rodzaj ludzki cierpi na amnezję?

A co jeśli istniały ludzkie istoty na Ziemi miliony lat temu? A co, jeśli ci pradawni ludzie byli znacznie bardziej zaawansowani niż my jesteśmy dzisiaj? Czy jest możliwe, że myśmy de-ewoluowali w czasie jako rodzaj ludzki? Zarówno fizycznie i technologicznie? A jeśli tak … nie możemy znaleźć na to dowodów? Czy jest możliwe, że te tajemnicze nanostruktury są ostatecznym dowodem wspierającym teorię?

Źródło tłumaczenia? Anciend-Code.com: https://goo.gl/40OdC9

Czy to? Ewao.com : https://goo.gl/UGfTsf

Pacal.de – nanotechnik – https://goo.gl/1pdNCO

Anciend-Code.com: 300,000 year old nanostructures found in the Ural mountains

Rense.com: Ice-Age Nanotechnology Discovered?

FromTheStars.com: Ice-Age Nanotechnology Discovered?

Komentuj zalogowany na facebooku

1 Comment on Starożytna nanotechnologia: Dowody zaawansowania cywilizacji przedpotopowych.

  1. pamiątki być może po Pierwszej Cywilizacji

Comments are closed.